HOT Academy - шаблон joomla Joomla
  • 0(347)52 - 81-29
  • Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

«Створення здоров`язбережувального простору в умовах школи-інтернату» - такою була тема педагогічної практики у курсовій групі вихователів загальноосвітніх шкіл-інтернатів області, яка проходила 25 травня на базі Надвірнянської ЗОШ – інтернату І-ІІІ ст..

Ще А. Шопенгауер сказав, що «Дев`ять десятих нашого щастя залежить від здоров`я», тому метою педпрактики стало поглиблення знань щодо шляхів формування здоров`язбережувальної компетентності учнів. Адміністрація навчального закладу( І. Мелимука, І. Кельб) широко презентували практичний досвід вихователів школи з питань збереження та зміцнення здоров`я школярів.

Особливу увагу гостей привернула інсценізація казки на сучасний лад «Білосніжка і семеро гномів», яку, під керівництвом вихователя Тетяни Ватаманюк та класного керівника 3-го класу Вікторії Андреєвої , показали учні початкових класів. Діти разом з героями казки навчались як долати застуду та використовувати дари навколишньої природи, рецепти народної медицини під час лікування.

 

Детальніше

 

Шановні відвідувачі!

university building

Ми раді вітати вас на офіційному веб-сайті відділу освіти Надвірнянської районної державної адміністрації.

Сьогодні ви можете ознайомитись з освітою Надвірнянщини. Нашу сторінку ми будемо розширювати, поглиблювати, удосконалювати. Вдячні вам за те, що відвідали наш сайт. Сподіваємось на конструктивну співпрацю.

Структура відділу освіти

Апарат відділу освіти

Інформаційно методичний центр

Розділ на етапі наповнення

Бухгалтерія

Розділ на етапі наповнення

Матеріальний відділ

Розділ на етапі наповнення

Група ЦГО

Розділ на етапі наповнення

 alt=