HOT Academy - шаблон joomla Joomla
  • 0(347)52 - 81-29
  • Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

З 15 по 19 серпня робочою групою, створеною відповідно до наказу відділу освіти Надвірнянської РДА від 08.08.16 р. №219, було проведено об’їзд навчальних закладів Надвірнянського району з метою перевірки стану їхньої підготовки до нового 2016-2017 навчального року. Робоча група в складі представників управління Держпродспоживслужби, РВ УДСНС, відділу освіти та райдержадміністрації проінспектувала стан матеріально-технічної бази закладів та реалізацію програми соціально-економічного та культурного розвитку району.

За інформацією наданою начальником відділу освіти Степаном Севериловим цього року загалом на заходи щодо забезпечення програми соціально-економічного розвитку в районному бюджеті заплановано понад 9,6 млн. грн. , з них 1,69 млн. грн. – це субвенції з бюджетів сільських, селищних та міської рад, 0,82 млн. грн. – кошти освітньої субвенції, понад 5,8 млн. грн. – кошти районного бюджету та 1,36 млн. грн. – субвенції з обласного бюджету. На момент об’їзду понад 90 % плану заходів вже виконано та профінансовано.

Пріоритетними залишаються енергозберігаючі заходи, а саме, заміна вікон та дверей – понад 900 тис грн.., ремонт систем теплопостачання та заміна котлів – 544 тис. грн., утеплення та перекриття дахів – близько 1,8 млн. грн. На даний момент облаштовано та капітально відремонтовано системи водопостачання та водовідведення, внутрішні туалети в Делятинській ЗОШ І-ІІІ ст. №1, Делятинському НВК, Битьківській ЗОШ І-ІІІ ст., Парищанській ЗОШ І-ІІІ ст., Добротівському НВК, Лоївській ЗОШ І-ІІІ ст. тощо загальною вартістю близько 1 млн. грн.

Для проведення поточного ремонту шкіл групою ЦГО відділу освіти були закуплені будівельні матеріали на суму 180 тис. грн.. Цього року вперше дані закупівлі поводились з використанням системи PROZORRO, що надало можливість заощаджені бюджетні кошти спрямувати на потреби установ освіти.

Не залишився поза увагою і фізичний розвиток наших дітей. В цьому році Пасічнянська та Тисменичанська громади отримали сучасні спортивні майданчики зі штучним покриттям, а також буде встановлено три спортивно-тренажерні комплекси в смт. Битків, с. Гвізд та с. Середній Майдан, окрім того в школах району оновлено спортінвентар.

Науковий прогрес в сфері ІТ-технологій, нові програмні вимоги у вивченні інформатики в школі вимагають постійної модернізації комп’ютерної техніки. На ці цілі цього року профінансовано 220 тис. грн., на які закуплено ноутбуки, мультимедійні проектори, комп’ютери, принтери.

Насамкінець слід зазначити, що стан фінансування освітньої галузі протягом останніх двох років чітко відображає позицію влади та депутатів всіх рівнів, а саме розуміння значення загальної середньої освіти в процесі оновлення та реформування українського суспільства. Надання якісних освітніх послуг неможливе без суттєвого покращення матеріально-технічної бази шкіл.

Шановні відвідувачі!

university building

Ми раді вітати вас на офіційному веб-сайті відділу освіти Надвірнянської районної державної адміністрації.

Сьогодні ви можете ознайомитись з освітою Надвірнянщини. Нашу сторінку ми будемо розширювати, поглиблювати, удосконалювати. Вдячні вам за те, що відвідали наш сайт. Сподіваємось на конструктивну співпрацю.

Структура відділу освіти

Апарат відділу освіти

Інформаційно методичний центр

Розділ на етапі наповнення

Бухгалтерія

Розділ на етапі наповнення

Матеріальний відділ

Розділ на етапі наповнення

Група ЦГО

Розділ на етапі наповнення

 alt=