HOT Academy - шаблон joomla Joomla
  • 0(347)52 - 81-29
  • Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Відділ освіти   Надвірнянської районної   державної адміністрації  оголошує конкурс на посаду директора   Черниківської ЗОШ І-ІІ ступенів  Надвірнянської районної ради Івано-Франківської області, яка  розташована  за адресою: 78435, Івано-Франківська область, Надвірнянський район, с. Черник, вул. Центр, буд. 706-А

Умови оплати праці: посадовий оклад директора закладу відповідає 14 тарифному розряду Єдиної тарифної сітки розрядів і коефіцієнтів з оплати праці. Передбачаються доплати та надбавки, матеріальна допомога на оздоровлення, грошова винагорода за сумлінну працю та інші заохочувальні та компенсаційні виплати згідно з чинним законодавством.

 

Кваліфікаційні вимоги до учасників конкурсу:

– посаду керівника закладу загальної середньої освіти  Надвірнянської районної ради може обіймати особа, яка є  громадянином України, має вищу освіту ступеня не нижче магістра та стаж педагогічної роботи не менше трьох років, а також організаторські здібності, фізичний і психічний стан якої не перешкоджає виконанню професійних обов’язків.

 

Перелік документів, які подаються на конкурс:

 

– заява про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України  «Про захист персональних даних»;

– автобіографія та/або резюме (за вибором учасника конкурсу);

– копія документа, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України;

– копія документа про вищу освіту не нижче ступеня магістра (спеціаліста);

– копія трудової книжки чи інших документів, що підтверджують стаж педагогічної діяльності не менше трьох років на момент їх подання;

– довідка про відсутність судимості;

– мотиваційний лист, складений у довільній формі;

– інші документи, які підтверджуватимуть професійні та моральні якості.

 

Конкурсний відбір переможця конкурсу здійснюється за результатами 

 

– перевірки на знання законодавства України у сфері загальної середньої освіти, зокрема законів України «Про освіту», «Про загальну середню освіту», інших нормативно-правових актів у сфері загальної середньої освіти, а також Концепції реалізації державної політики у сфері реформування загальної середньої освіти «Нова українська школа» на період до 2029 року, схваленої розпорядженням Кабінету Міністрів України від 14 грудня 2016 року № 988-р;

– перевірки професійних компетентностей, що проходить шляхом письмового вирішення ситуаційних завдань;

– публічної та відкритої презентації державною мовою перспективного плану розвитку закладу загальної середньої освіти, а також відповідей на запитання членів конкурсної комісії щодо проведеної презентації.

 

Документи відповідно до Положення подаються претендентами особисто  або  уповноваженою  особою  на адресу: вул.  Грушевського, 18, м. Надвірна (Відділ освіти Надвірнянської районної державної адміністрації).

Термін подання документів: з дня оприлюднення оголошення до 17 години 21.02.2019 року.

Дата, час і місце проведення конкурсу буде повідомлено претендентам додатково після прийняття відповідного рішення конкурсної комісії. Контактна особа: Дзем’юк Тетяна Михайлівна  – головний спеціаліст  відділу  освіти Надвірнянської районної державної адміністрації, тел.: (03475)2-81-29, (03475)-2-23-16  ел.пошта: tetyanadze@ukr.net.  

 

Завантажити додатки!!!

 

Шановні відвідувачі!

university building

Ми раді вітати вас на офіційному веб-сайті відділу освіти Надвірнянської районної державної адміністрації.

Сьогодні ви можете ознайомитись з освітою Надвірнянщини. Нашу сторінку ми будемо розширювати, поглиблювати, удосконалювати. Вдячні вам за те, що відвідали наш сайт. Сподіваємось на конструктивну співпрацю.

Структура відділу освіти

Апарат відділу освіти

Інформаційно методичний центр

Розділ на етапі наповнення

Бухгалтерія

Розділ на етапі наповнення

Матеріальний відділ

Розділ на етапі наповнення

Група ЦГО

Розділ на етапі наповнення

 alt=